Titles you rated
Wall to WallRated ★ 2.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.0
The Hand of GodRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 1.0
The MoonRated ★ 1.0
Project SilenceRated ★ 1.5- WonderlandRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0