Titles you rated
HarmonyRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0