Series
Ratings
55
HealerRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Be ArrogantRated ★ 2.0
StyleRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5