Movies
Ratings
22
FrozenRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.0