Titles you rated
The RecruitRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Hard CandyRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The MachinistRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5