Titles you rated
SocialphobiaRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5