Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
The Sword with No NameRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 3.5