Series
Ratings
50
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5