Titles you rated
FriendRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0