Series
Ratings
268
Birdie BuddyRated ★ 2.0
Kim Soo RoRated ★ 2.0- Working MomRated ★ 2.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 1.0
Mom and SisterRated ★ 3.0- Jang Gil SanRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 1.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 2.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 2.0
Bad FamilyRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 2.0
What's Up?Rated ★ 3.0
Glorious DayRated ★ 2.0
Birth SecretRated ★ 1.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
Twenty Years OldRated ★ 1.0
RivalRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 1.0
Glass SlippersRated ★ 3.0