Titles you rated
Dummy MommyRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5