Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5