Series
Ratings
116
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5