Titles you rated
AddictedRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Mood of the DayRated ★ 0.5
Like for LikesRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5