Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0