Movies
Ratings
131
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0