Titles you rated
The VillainessRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0