Titles you rated
Master's SunRated ★ 2.0- LA ArirangRated ★ 2.0
- Star in My HeartRated ★ 2.0
Tears of the DragonRated ★ 2.0
TomatoRated ★ 2.5- BossRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 4.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0