Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5