Titles you rated
BrainRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5