Movies
Ratings
187
Drive My CarRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 0.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Immortal BelovedRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0