Titles you rated
Capital ScandalRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 1.0
GiantRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 1.0
Angel EyesRated ★ 1.0
A New LeafRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 1.0
IRISRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 1.5