Series
Ratings
16
Why Women KillRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 2.0
VikingsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5