Series
Ratings
31
Cowboy BebopRated ★ 4.5
ManiacRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0