Movies
Ratings
322
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0