Series
Ratings
173
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 2.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5