Series
Ratings
26
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
BansheeRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Space Between: SunshowersRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Resident AdvisorsRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5