Movies
Ratings
230
Our TimesRated ★ 5.0
BakumanRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- Strayer's ChronicleRated ★ 3.0
BeckRated ★ 3.0
Paradise KissRated ★ 3.0
I Have To Buy New ShoesRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 4.0