Series
Ratings
168- Aishiteru ~Kizuna~Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 4.5- 黄金の豚 -会計検査庁 特別調査課-Rated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 4.0- 사무라이 하이스쿨Rated ★ 3.0
UnfairRated ★ 2.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Bitter BloodRated ★ 5.0- Q10Rated ★ 4.5
- A Falsified RomanceRated ★ 3.0
- 개를 키운다는 것Rated ★ 4.5
- 오르트로스의 개Rated ★ 4.5
The Lovers of Share HouseRated ★ 4.5- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 2.5