Titles you rated
PinocchioRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0