Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 0.5- Run Towards TomorrowRated ★ 1.0
Big ManRated ★ 1.0- 레가타Rated ★ 0.5
GiantRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 0.5