Series
Ratings
175
Narcos: MexicoRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.0- Masters of HorrorRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
FringeRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 1.5
FringeRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
FringeRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0