Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0