Series
Ratings
63
H.I.TRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0