Movies
Ratings
97
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5
AntitrustRated ★ 5.0
EntrapmentRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0