Titles you rated
DefaultRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 5.0