Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5