Movies
Ratings
525
The Wolf's CallRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 2.0
Only the BraveRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5