Titles you rated
Bagdad CafeRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0