Movies
Ratings
193
The GallowsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0