Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0