Titles you rated
Crime SceneRated ★ 5.0
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
How to Become OrdinaryRated ★ 2.5
MononokeRated ★ 4.5- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 3.5
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5