Movies
Ratings
242
VenomRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0