Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0