Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Conversations with FriendsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
The StaircaseRated ★ 2.5
Love & DeathRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0- GhostsRated ★ 3.5
Ghosts Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0