Series
Ratings
23- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5