Movies
Ratings
701
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
My Beloved StrangerRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 1.5
WickedRated ★ 1.0