Movies
Ratings
651
The Lost DaughterRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 3.5
Little GirlRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0