Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5