Movies
Ratings
786
The PhoneRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5